Kirsten

"Jsem 4 rokem učitelka a zároveň věčná studentka jógy, která se v tomto směru pravidelně vzdělává nejen v ČR ale i v zahraničí. Na józe se mi líbí to, že je pro každého. Ať už jste zkrácený sportovec, nebo hledáte sami sebe, chcete si odpočinout od starostí běžného dne, máte bolesti zad nebo jste málo flexibilní. 

Jóga Vám pomůže, jak fyzicky tak psychicky, a dá Vám přesně to, co v danou chvíli od života potřebujete. Jóga krásně protáhne Vaše tělo, a udrží Vás v kondici. Mě samotné pomohla se skoliózou páteře a nepříjemnou bolestí bederní páteře, posílila mé tělo, a navíc mě naučila správně dýchat. A za to jí budu napořád vděčná. Jóga je něco, co je s Vámi vždy a všude, nejen na podložce. Jógová praxe je hlavně mimo podložku. Jsem velmi vděčná za to, že mohu její blahodárné účinky, předávat všem lidem, kteří její kouzlo chtějí okusit. Ať už v klidné či dynamické formě.

Osobně se nejvíce věnuji tradiční Ashtanga józe, která mi k srdci přirostla nejvíce. Krom tradiční Ashtanga jógy, vedu však i lekce rehabilitační Hatha jógy, která pomáhá při bolesti zad, či lekce Vinyasa jógy, kde je několik dynamických pozic, které protáhnou a posílí naše tělo.

Zastávám názor, že i učitel by měl být stále studentem a měl by se neustále pravidelně vzdělávat. Proto i já aktivně jezdím, a s vděčností se ráda učím od mých učitelů. Pokud se pro jógu rozhodnete, velmi ráda budu Vaším společníkem na Vaší jógové cestě, a předám Vám vše,tak, jak nejlépe umím. Zábavnou formou, a s respektem k Vašemu tělu."

Telefon: 
+420 734 469 768