Bohdana Kabátová

Ing. Bohdana Kabátová je bývalá vrcholová manažerka a podnikatelka. V současné době působí jako lektorka, průvodkyně a koučka jednotlivců i skupin se zaměřením na práci s vnitřními zdroji a využití osobního potenciálu. Věnuje se doprovázeným poutím v Beskydech a působí jako spoluprůvodkyně v projektu Putování Saharou. Její aktuální vášní a významnou částí jejího poslání je pořádání kruhů na českých základních a středních školách.

Ve své práci využívá poradní kruhy, principy soulcraftu, práci s tělem a jeho přirozenou moudrostí, přičemž vychází ze svých bohatých životních i pracovních zkušeností a více jak 20-leté práce na sobě sama. Je certifikovanou koučkou, s certifikací mimo jiné v systému High Performance Coaching v USA.

"Jsem žena, která neustále objevuje další a další rozměry a dary svého ženství a učí se je využívat ve svém životě a práci ve prospěch sebe i ostatních. Miluji přírodu, která je mi moudrým rádcem a průvodcem. Miluji tanec a zpěv, které jsou mou celoživotní vášní. Ráda relaxuji na toulkách v přírododě, při práci na zahradě nebo jen tak ve vaně. Bude mi ctí a velkou radostí se s vámi v Papayacentru potkávat.”

S láskou, Bohdana

Telefon: 
+420 777 481 510